fbpx

Napsali, natočili o nás…

Jsme sice velmi mladé muzeum, ale právě proto o nás musí být slyšet! Koukněte kde jsme se zatím ukázali.

Garáž.cz

miniGarage opět v hledáčku! Tentokrát o nás vyšel super článek na portále garáž.cz, přečtěte si plno zajímavostí a mrkněte na perfektní fotky.

AUTO.cz

Úžasný článek s mnoha krásným fotografiemi o nás vyšel na webu auto.cz a v nejčtenějším motoristickém časopise u nás Svět motorů v čísle 33/2020.

Brněnský Metropolitan a Noviny Kraje

Na pohled stejný ale velmi pěkný článek otisknul v Červenci a Srpnu 2020 Brněnský Metropolitan a Noviny kraje Vyškovsko.

Studio 6 Česká televize

První zmínka o naší sbírce sahá až do roku 2016, kdy byla umístěna v Technickém muzeu v Brně a reportáž o tom živě odvysílala Česká televize v programu Studio 6.

Toulavá kamera Česká televize

První televizní reportáž v miniGarage a hned v legendární Toulavé kameře České televize. Koukněte se na krásnou reportáž odvysílanou v lednu roku 2021.

Svět motorů

Za krásný a obsáhlý článek děkujeme časopisu Svět motorů, který jej otisknul ve svém 33/2020 čísle.

brněnský.deník.cz

Článek, který o nás napsal brněnský deník je plný super fotografií a zajímavostí. 

Technické muzeum v Brně

Pouť našeho muzea začala v roce 2014, velkou výstavou v Technickém muzeu v Brně. Samozřejmě také zápisem do České knihy rekordů!

zdopravy.cz

Perfektní článek, který rozšířil i naše obzory. Jeho zajímavosti ocení, každý nadšenec do aut stejný jako my. Bonusem jsou krásné fotografie zajímavých kousků v naších vitrínách. Tak mrkněte.

Rodičem v Brně

Krásnou recenzi o našem muzeu si můžete přečíst na portále rodicemvbrne.cz, jehož tipy na výlety a dobrodružství s dětmi by si neměl nechat ujít žádný rodič!

Deník Rovnost